KOKS YRA JŪSŲ VEIKLOS TIKSLAS?

Dažnas žmogus gyvena vis siekdamas kažko sau: didesnio atlyginimo, naudos, pripažinimo ir t.t. Tačiau pasirodo, kad žmogaus gyvenimo prasmė, jo pagrindinis visos veiklos tikslas, nėra susijęs su juo, tai nėra apie jį.  Jis yra apie kitus, apie tai, koki pėdsaką mes paliekame kitų žmonių gyvenimuose. Tie, kas savo asmeninius poreikiams suteikia žemesnį prioritetą nei pagalbą kitiems, ilguoju laikotarpiu laimi kur kas daugiau. Ši taisyklė galioja tiek versle, tiek gyvenime.

Cheryl Bachelder – šių metų LIVE2LEAD: Lietuva konferencijos pranešėja, vieno didžiausių JAV maitinimo tinklų Popeyes Luisiana Kitchen vadovė, yra viena iš tų, kuri taip pat laikosi šios taisyklė. Kaip ji tai daro ir taiko savo kompanijoje pasižiūrėkite trumpame video.

 

 

Šių metų LIVE2LEAD: Lietuva dalyviai ne tik vėl galės išgirsti Cheryl Bachelder, John C. Maxwell, Dave Ramsey mintis  apie lyderystę ir vadovavimą, bet ir dovanų gaus jau antrą John C. Maxwell knygą lietuvių kalba, kuris bus išleista tik šiemet „21 nepaneigiamas lyderystės dėsnis“.

Dovanojamų knygų kiekis ribotas, tad pasirūpinkite bilietais iš anksto.